Jak co roku Ruch Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej organizuje rekolekcje wakacyjne pt. „Wakacje z Bogiem”. W tym roku przygotowano ofertę 22 turnusów w Ustrzykach Górnych, Wybrzeżu k. Dubiecka i Rajskiem. Zapisy nadal trwają na oficjalnej stronie Ruchu – ram.przemyska.pl.

We wtorek, 18 czerwca 2024 r., gościem programu „W rytmie wydarzeń” był ks. Krzysztof Żyła, moderator diecezjalny RAM, który m.in. wyjaśnił czym są „Wakacje z Bogiem”, jak będą przebiegać, kto może wziąć w nich udział, jak wybrać właściwy turnus i w jaki sposób się jeszcze zapisać.


Przypominamy, że w tym tygodniu na naszej antenie trwa mini cykl wakacyjny, w którym chcemy zaprezentować najważniejsze i największe propozycje wakacyjnego odpoczynku z Bogiem organizowane przez Ruch Apostolstwa Młodzież Archidiecezji Przemyskiej, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej, Ruch Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej oraz Szkołę Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Przemyskiej. Do końca tygodnia każdego dnia o godz. 9:45 będziemy gościć duszpasterzy odpowiedzialnych te młodzieżowe ruchy i stowarzyszenia.

Posłuchaj wcześniejszych rozmów: