MIEJSCE PIASTOWE: W poniedziałek 21. Ogólnopolska Modlitwa o Trzeźwość Narodu

W poniedziałek, 28 lipca 2025 r., w sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym odbędzie się 21. Ogólnopolska Modlitwa o Trzeźwość Narodu.

To okazja do przypominania o tym, jak ważna jest sprawa naszej trzeźwości, nie tylko tej związanej z alkoholem, ale też z innymi nałogami, które przysłaniają nam sprawy najważniejsze.

O idei tego modlitewnego wydarzenia w intencji trzeźwej Polski mówił w audycji „W rytmie wydarzeń” – w czwartek, 24 lipca 2025 r. – ks. Tadeusz Musz, michalita i kustosz Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym.

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.