Dnia 19 sierpnia 2025 r., o godz. 18.00 w Urban Lab w Rzeszowie odbędzie się kolejne „Spotkanie z Misjonarzem”.
Gośćmi spotkania będzie 5 osób z 7-osobowej ekipy akcji „Ocal Życie” organizowanej przez Fundację Pro Spe. To charyzmatyczni lekarze, którzy w zeszłym roku byli w Republice Środkowoafrykańskiej w Ośrodku Zdrowia u misjonarza brata Janusza Gawła, by tam leczyć, operować i edukować tamtejszych lekarzy, jak udzielać pomocy ginekologicznej i położniczej kobietom. O tych i wielu innych podobnych sytuacjach opowiedzą podczas wtorkowego spotkania.
Wstęp na wydarzenie wolny.
Wydarzenie będzie transmitowane również na żywo na Facebooku Fundacji Pro Spe.
