Pod hasłem „W jedności z Bogiem” razem z początkiem nowego roku szkolnego rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Projektu Katechetycznego.
To propozycja dla katechetów, prowadzących lekcję religii w szkole, ale też dla rodziców, którzy chcą pokazywać swoim dzieciom jak żyć wiarą na co dzień.
Jak mówiła podczas audycji „W rytmie wydarzeń” Monika Śliwińska-Szostak, jedna z katechetek współtworzących projekt, poprzez realizowanie przygotowanych wcześniej zadań, uczniowie oraz ich najbliżsi mają okazję pogłębiać swoją wiarę, ale też przeżywać ważne wydarzenia z życia Kościoła, które mają miejsce na przestrzeni całego roku liturgicznego.
Rozmowa nt. Ogólnopolskiego Projektu Katechetycznego została wyemitowana na antenie Radia FARA w piątek, 29 sierpnia 2025 r.
O szczegółach i możliwości udziału w ramach Ogólnopolskiego Projektu Katechetycznego można poczytać na stronie facebookowej projektu: >> TUTAJ <<
