W poniedziałek, 22 września 2025 r., w drugiej audycji nowego sezonu programów Caritas Archidiecezji Przemyskiej „Po prostu Miłość” tematem były ogrody. Oczywiście nie takie zwyczajne, lecz takie, które leczą!
Szczegółowo projekcie „Ogrody, które leczą” realizowanym przez Fundację Amico opowiadała Halina Czycz – terapeuta i Agata Pudo – pracownik socjalny.
Przypomnijmy, że w tym roku przypada jubileusz 35-lecia działania Caritas Archidiecezji Przemyskiej, a więc były, są i będą uroczyste obchody o których będziemy mówić podczas cotygodniowych spotkań na antenie Radia FARA.
Zachęcamy także do posłuchania archiwalnych audycji i zapoznania się z szeroką ofertą pomocy świadczonej w przeróżny sposób przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej:
