Ojcowie Karmelici Bosi z Przemyśla oraz Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno Modlitewny zapraszają na czuwanie w Wigilię uroczystości św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 30 września 2025 r. w Kościele Ojców Karmelitów Bosych w Przemyślu. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 18.00.
W programie: Eucharystia, modlitwa uwielbienia, adoracja, błogosławieństwo relikwiami świętej, święcenie płatków i przyniesionych róż, świadectwa.
