PRZEMYŚL: Rozpaleni Duchem zakończyli Dni Kultury Chrześcijańskiej

Koncertem orkiestry i chóru Rozpaleni Duchem w Centrum Kulturalnym w Przemyślu – w sobotę, 20 września 2025 r. – zakończyła się 3. edycja Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Przez niespełna tydzień mieszkańcy i goście mieli okazję uczestniczyć w modlitwie, spotkaniach, wystawach i koncertach, związanych z szeroko pojmowaną kulturą chrześcijańską.

Cieszę się, że udało się zorganizować to wydarzenie, że zespół zgodził się, aby przyjechać z Sanoka tutaj do nas do Przemyśla i zagrać koncert, a przede wszystkim też i pomodlić się razem z nami tutaj właśnie w Centrum Kulturalnym – powiedział dla Radia FARA ks. Marek Wojnarowski, dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Przemyślu.

Ludzie doświadczyli na pewno obecności Pana Boga, dzięki właśnie tej wspólnej modlitwie, która była modlitwą śpiewem – dodał ks. Dominik Długosz, pomysłodawca koncertu pt. Rozpaleni Duchem w Sanoku.


W ramach czwartkowej audycji z cyklu „W rytmie wydarzeń” – 25 września 2025 r. – została wyemitowana relacja podsumowująca koncert i 3. Dni Kultury Chrześcijańskiej w Przemyślu.

fot. Przemyskie Towarzystwo Kulturalne

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.