
Kolejna audycja „Pogaduchy do poduchy” przypadła na 13 maja, dlatego redaktorzy: Klara, Róża, Franciszek, Szymon i o. Rafał opowiedzieli nam podczas spotkania w studiu o objawieniach Matki Bożej w Fatimie, którą szczególnie w Kościele wspominamy właśnie tego dnia – 13 maja.
Podczas audycji nie zabrakło rozmów o maju – miesiącu maryjnym, i o Litanii Loretańskiej, którą codziennie wyśpiewujemy podczas nabożeństw majowych. Szczególne miejsce w opowieściach redaktorów zajął różaniec, ponieważ jest to modlitwa, do której Matka Boża podczas objawień w Fatimie zachęcała najbardziej. Ogromną radością była obecność podczas audycji relikwii dzieci fatimskich – św. Franciszka i Hiacynty, które przyniósł ze sobą o. Rafał. Mali redaktorzy dzielili się także swoimi pomysłami na to, jak okazywać miłość Matce Bożej i przygotować się do Dnia Matki.
Zachęcamy do włączania się w audycje. Spotykamy się w każdą środę o godzinie 19.30, a dla najbardziej aktywnych dzieci przewidziane są nagrody, które losujemy na początku każdego miesiąca.
Zapraszamy do odsłuchania audycji
Pozostałe audycje
