
Śledząc uważnie ostatnie tygodnie muzycznych zmagań na liście przebojów Radia FARA, moglibyśmy wysnuć szybki wniosek, że kilka czołowych utworów jest niemalże nie do pokonania i trudno będzie zwyciężyć komuś z poza tego zacnego grona. Okazuje się jednak, że „Muzyka do nieba” to lista niespodzianek i zaskoczeń. Otóż, zwycięzcą 553. notowania okazał się Marcin Wargocki, który z utworem „Nadzieja”, dopiero tydzień temu rozpoczął przygodę w naszych muzycznych zmaganiach. Serdecznie gratulujemy! Na drugim miejscu uplasowali się zwycięzcy z ubiegłego notowania, czyli Kamil Bednarek i Natasza Urbańska z piosenką „Jesteś?”. Trzecia lokata przypadła natomiast w udziale zespołowi Dżem z utworem „Idzie lepsze”.
Jak zawsze, mamy dla Was także kolejne nowości muzyczne, którymi są: Mrozu – Nie ma miejsca jak dom, Kasia Sienkiewicz – Były momenty, Damian Stampka-Łoziński – Chciałbym mieć dom. Mamy nadzieję, że zostaną przez Was ciepło przyjęte. Wszystkie utwory oddajemy pod Waszą ocenę i przypominamy, że głosowanie trwa do czwartku, do godziny 16:00. Do dzieła!