SANOK: „Rozpaleni Duchem” – wrażenia uczestników koncertu

Za nami kolejny koncert z cyklu „Rozpaleni Duchem”. W uroczystość Zesłania Ducha Świętego sanocki Rynek zamienił się w przestrzeń tętniącą żywą wiarą, muzyką i modlitwą.

To był wieczór pełen muzycznej potęgi i głębokiej modlitwy. W uroczystość Zesłania Ducha Świętego sanocki Rynek wypełnił się po brzegi mieszkańcami oraz gośćmi, którzy wspólnie stworzyli niepowtarzalną atmosferę uwielbienia.

Wydarzenie zgromadziło tłumy, na rynku spotkały się wszystkie pokolenia – od młodzieży i starszych, po całe rodziny z dziećmi. Główną siłą wieczoru był potężny skład artystów. Wielki chór, orkiestra oraz soliści stworzyli profesjonalną oprawę muzyczną, która szybko porwała publiczność do wspólnego śpiewu i głośnego uwielbienia. Uczestnicy w rozmowach podkreślali świetną atmosferę i wysoki poziom artystyczny wydarzenia. Również wolontariusze nie kryli satysfakcji.

Zapraszamy do wysłuchania podsumowania tego wieczoru z perspektywy uczestników, wolontariuszy oraz ks. biskupa Stanisława:

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.