Za nami kolejny koncert z cyklu „Rozpaleni Duchem”. W uroczystość Zesłania Ducha Świętego sanocki Rynek zamienił się w przestrzeń tętniącą żywą wiarą, muzyką i modlitwą.
To był wieczór pełen muzycznej potęgi i głębokiej modlitwy. W uroczystość Zesłania Ducha Świętego sanocki Rynek wypełnił się po brzegi mieszkańcami oraz gośćmi, którzy wspólnie stworzyli niepowtarzalną atmosferę uwielbienia.
Wydarzenie zgromadziło tłumy, na rynku spotkały się wszystkie pokolenia – od młodzieży i starszych, po całe rodziny z dziećmi. Główną siłą wieczoru był potężny skład artystów. Wielki chór, orkiestra oraz soliści stworzyli profesjonalną oprawę muzyczną, która szybko porwała publiczność do wspólnego śpiewu i głośnego uwielbienia. Uczestnicy w rozmowach podkreślali świetną atmosferę i wysoki poziom artystyczny wydarzenia. Również wolontariusze nie kryli satysfakcji.
Zapraszamy do wysłuchania podsumowania tego wieczoru z perspektywy uczestników, wolontariuszy oraz ks. biskupa Stanisława:






















