JAROSŁAW: Spotkanie organizacyjne przed 46. Przemyską Archidiecezjalną Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę

W piątek, 29 maja 2026r., w Parafii pw. Chrystusa Króla w Jarosławiu odbyło się przedostatnie spotkanie przedpielgrzymkowe Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, które zgromadziło Zarząd oraz Przewodników każdej z grup.

Podczas obrad księża dyrektorzy, kwatermistrzowie, przewodnicy i ojciec duchowny poruszyli takie tematy jak między innymi: zmiany postojów i tras poszczególnych grup z racji trwających remontów dróg i obiektów noclegowych, przygotowań związanych z materiałami dla pątników i sympatyków, uruchomienie nowej strony internetowej oraz wolne wnioski. Zwieńczeniem tego wydarzenia była modlitwa Litanią Loretańską oraz Pasterskie błogosławieństwo.

Zapraszamy do wysłuchania relacji ze spotkania oraz zachęty naszego Pasterza:

Zapraszamy również do odwiedzin strony internetowej Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę:

> > > pielgrzymka.przemyska.pl < < <

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.