W piątek, 29 maja 2026r., w Parafii pw. Chrystusa Króla w Jarosławiu odbyło się przedostatnie spotkanie przedpielgrzymkowe Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, które zgromadziło Zarząd oraz Przewodników każdej z grup.
Podczas obrad księża dyrektorzy, kwatermistrzowie, przewodnicy i ojciec duchowny poruszyli takie tematy jak między innymi: zmiany postojów i tras poszczególnych grup z racji trwających remontów dróg i obiektów noclegowych, przygotowań związanych z materiałami dla pątników i sympatyków, uruchomienie nowej strony internetowej oraz wolne wnioski. Zwieńczeniem tego wydarzenia była modlitwa Litanią Loretańską oraz Pasterskie błogosławieństwo.
Zapraszamy do wysłuchania relacji ze spotkania oraz zachęty naszego Pasterza:
Zapraszamy również do odwiedzin strony internetowej Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę:

