Pielgrzymka Jubileuszowa Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej

W sobotę, 20 września 2025 r. w Komborni odbędzie się Pielgrzymka Jubileuszowa Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie hasło „Pielgrzymi nadziei do Matki Nadziei”.

Program:

10.00 – Zawiązanie wspólnoty
10.30 – Konferencja „Sanktuarium znakiem nadziei” – ks. Łukasz Jastrzębski
11.00 – Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem abp. Adama Szala z ustanowieniem kościoła pw. Matki Bożej Pocieszenia sanktuarium – modlitwy odpustowe
Agapa
13.15 – Konferencja „Maryja znakiem pociechy i niezawodnej nadziei” – ks. Tadeusz Musz
Akt zawierzenia Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej Matce Bożej i rozesłanie.

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.