Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w tworzenie naszego Radia!

Pomóc nam można na różne sposoby.

  • Modlitwą. Bez której – jesteśmy o tym głęboko przekonani – całe dzieło, jak i wiele codziennych spraw radiowych byłoby rozpaczliwym szamotaniem się kadrowym, organizacyjnym i technicznym.
  • Sugestią. Nikt nie jest omnibusem. Radio tworzą niemal wyłącznie ludzie dobrej woli, nie mający profesjonalnej wiedzy o mediach. Dlatego prosimy o podpowiedzi: co zmienić? co poprawić? czego powinno być więcej a czego mniej? Jednym słowem, trzymając się pewnie zdrowej nauki Kościoła, chcemy jednocześnie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Słuchaczy.
  • Informacją. Tworzący Radio nie są w stanie dotrzeć do każdego zakątka Archidiecezji. Tymczasem interesują nas przede wszystkim wydarzenia lokalne (parafialne, wspólnotowe, społeczne). Telefon, mail, sms, notka w mediach społecznościowych – niewiele kosztują, a mogą być dla nas bezcennym ubogaceniem programu oraz – co ważniejsze – promocją osób, wspólnot, miejsc i wydarzeń.
  • Wolontariatem. Mikrofon paraliżuje tylko na początku. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych Słuchaczy drzemie niejeden talent radiowy. Zapraszamy do wszelkiej współpracy, zwłaszcza młodzież! Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do poszczególnych ośrodków (Przemyśl, Jarosław, Krosno).
  • Groszem. Nie jest żadną tajemnicą, że instytucja taka jak radio nie działa w próżni. Status nadawcy społecznego to odcięcie się od reklam i umów komercyjnych. Rozgłośnia utrzymuje się wyłącznie z ofiar wiernych, przede wszystkim zbieranych raz do roku w okolicach Dnia Środków Masowego Przekazu. Coraz częściej jednak wspierają nas ludzie wdzięczni za naszą działalność i chcący uczynić ją jak najsprawniejszą.

Gdyby ktoś chciał wesprzeć Rozgłośnię finansowo, można to uczynić na kilka sposobów:


SZYBKA PŁATNOŚĆ ONLINE

Wystarczy kliknąć wybraną przez siebie kwotę i postępować wg instrukcji.

10 zł 20 zł 50 zł 100 zł

200 zł 500 zł 1000 zł


PRZELEW TRADYCYJNY / POCZTOWY

Nasze konto radiowe:
 Bank PKO BP
39 1020 4274 0000 1002 0084 2476

Druk wpłaty


Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!