PRZEMYŚL: Podsumowanie roku formacyjnego Wojowników Maryi

Wojownicy Maryi podsumowali kolejny rok formacji w męskim gronie.

W czwartek, 18 czerwca 2026 r., członkowie wspólnoty Wojowników Maryi w Przemyślu spotkali się na wspólnej modlitwie w kościele pw. św. Jana z Dukli w Przemyślu.

Tam odbyło się kolejne formacyjne spotkanie, połączone z modlitwą, podsumowaniem roku oraz pasowaniem jednego z braci na Wojownika Maryi.

O tym jak minął tej rok, jak wygląda formacja i co mężczyźni cenią w tej wspólnocie przedstawiciele Wojowników Maryi w Przemyślu mówili przy radiowym mikrofonie.

Rozmowa i zarazem relacja z pasowania nowego Wojownika Maryi została wyemitowana w ramach audycji „W rytmie wydarzeń”, we wtorek – 23 czerwca 2026 r.

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.