Wojownicy Maryi podsumowali kolejny rok formacji w męskim gronie.
W czwartek, 18 czerwca 2026 r., członkowie wspólnoty Wojowników Maryi w Przemyślu spotkali się na wspólnej modlitwie w kościele pw. św. Jana z Dukli w Przemyślu.
Tam odbyło się kolejne formacyjne spotkanie, połączone z modlitwą, podsumowaniem roku oraz pasowaniem jednego z braci na Wojownika Maryi.
O tym jak minął tej rok, jak wygląda formacja i co mężczyźni cenią w tej wspólnocie przedstawiciele Wojowników Maryi w Przemyślu mówili przy radiowym mikrofonie.
Rozmowa i zarazem relacja z pasowania nowego Wojownika Maryi została wyemitowana w ramach audycji „W rytmie wydarzeń”, we wtorek – 23 czerwca 2026 r.
