
Nawet upały, dające się aktualnie mocno we znaki, nie zniechęciły fanów „Muzyki do nieba” do wspierania swoich ulubionych artystów. Dzięki temu niektórzy z nich, niesieni wielką falą ciepła głosów, zdecydowanie poprawili swoje lokaty na naszej liście przebojów. Najwyżej uniesiona została Karolina Szczurowska i jej utwór „Nie bój się”, awansując na szczyt z miejsca piątego. Serdecznie gratulujemy! Tuż za nią uplasowali się Yelram & Mesajah, którzy z piosenką „Pytania”, świętowali zwycięstwo w ubiegłym tygodniu. O jedno miejsce niżej, czyli na lokacie z numerem trzecim, znalazł się zespół Golec uOrkiestra z utworem „Masz jak ja”.
Jak zawsze, mamy dla Was także kolejne nowości muzyczne, którymi są: Roxie – Kilka sentymentów, Rafał Bielecki – Świat nie jest domem mym, Agnieszka Musiał – Galapagos. Mamy nadzieję, że zostaną przez Was ciepło przyjęte. Wszystkie utwory oddajemy pod Waszą ocenę i przypominamy, że głosowanie trwa do czwartku, do godziny 16:00. Do dzieła!